Investeringen in zoo Emmen ondanks ontslagen
- Details
- Categorie: Zoo-nieuws
- Laatst bijgewerkt: zondag 23 maart 2014 21:46
Dierenpark Emmen, één van de mooiere dierentuinen in Nederland, is noodgedwongen begonnen aan de herorganisatie, waardoor in een eerste ontslagronde 25 werknemers moeten verdwijnen.
Eerste ontslagen Dierenpark Emmen
Door een noodgedwongen reorganisatie komt een deel van de vaste krachten van de dierentuin op straat te staan. De eerste 25 medewerkers van het Dierenpark Emmen hebben in die context reeds officieel ontslag gekregen. Uitkeringsinstantie UWV heeft daarvoor ontslagvergunningen verleend. Dat meldt vakbond FNV Bondgenoten. Volgens het FNV hebben meerdere mensen inmiddels nieuw werk gevonden. De vakbond verwacht dat er binnenkort nog een ontslagronde komt.
Niettegenstaande deze herorganisatie pakt het dierenpark uit met een nieuw leeuwenverblijf. Het is immers al 4 decennia geleden dat in deze dierentuin nog leeuwen te bewonderen waren. Ook meldde het park onlangs de verrassende geboorte van een olifantje. Hopelijk zal deze prachtige dierentuin, die bedreigd was met sluiting, toch weten te overleven.