2011-07-Plohn

Bezoekers en fans van Freizeitpark Plohn hebben de afgelopen weken de kans gekregen om een suggestie te maken voor de naam van de nieuwe familie-achtbaan die in het Plohniedorf gedeelte komt te staan.

Achtbaan in Plohnidorf onthult op zaterdag naam

De jury is alvast onder de indruk van de vele namen en originele ideeën die werden toegestuurd. Zij hebben alvast vijd namen weerhouden, waarbij de winnende naam op zaterdag 9 juli wordt onthuld om half 11.
De vijf finalisten hebben volgende namen voorgesteld: Plohnis SeePferdchen-Blitz, Plohnis Lagunenflitzer, Plohseidon, Plohnis Muschelbahn en Plohnis Wellenritt. De winnaar wordt gekozen via deels een internetpoll en deels het oordeel van de directie.

De familie-achtbaan is 220 meter lang en heeft een maximale snelheid van 45 km/u. De coastertrein telt 8 wagentjes geschikt voor ieder lid van het gezin.
Deze rollercoaster is een ontwerp van het Duitse bedrijf Zierer, gespecialiseerd in dit type van attracties.