Baron 1898 lokt meer bezoekers

Efteling ontvangt 17% meer Belgen in zomervakantie

De Efteling mocht in de maanden juli en augustus maar liefst 17% meer Belgen verwelkomen dan in dezelfde periode vorig jaar. De voornaamste redenen voor de groei zijn de opening van de nieuwe dive coaster Baron 1898 en de uitbreiding van vakantiepark Efteling Bosrijk met nieuwe vakantiewoningen.

20150913 EftelingBezoekers180Het aantal bezoekers uit België is de laatste jaren in stijgende lijn. Dat komt onder meer door de recente investeringen in het Efteling Hotel en het vakantiepark Efteling Bosrijk, waardoor de Efteling ook steeds meer buitenlandse gasten kan ontvangen voor een korte vakantie.
Het vakantiepark werd dit jaar uitgebreid met 400 bedden en telt nu 104 vrijstaande Boshuysen, 64 centraal gelegen Dorpshuysen, 78 sfeervolle appartementen en acht Boshoeves voor groepen.

Daarnaast is de forse toename van het aantal Belgische bezoekers afgelopen zomermaanden ongetwijfeld te verklaren door de komst van Baron 1898.
Deze spectaculaire dive coaster met een vrije val van 37,5 meter werd geopend op 1 juli en lokt heel wat nieuwsgierigen, ook uit België.

Ook de groei uit Franstalig België is opvallend. De Efteling is dan ook steeds meer aangepast aan internationale bezoekers. Zo biedt het park al een avondopenstelling vanaf de Belgische zomervakantie (die vroeger begint dan de Nederlandse), zijn de menukaarten in de eetpunten afgestemd op de buitenlandse gewoonten en is de informatie in het park steeds meer vertaald.

20150913 EftelingBezoekers640

logo slagharen

Bezoekadres

Efteling
Europalaan 1
5171 KW Kaatsheuvel
NEDERLAND
Telefoon
+31 (0)416 - 288 111

 

Parken in de buurt

 

Routeplanner
SaveSaveSaveSaveSaveSaveSave

Efteling Nieuws

  • De Vliegende Hollander heropent op 31 maart 2023 +

    20230327-Efteling

    De Efteling heropent de populaire attractie De Vliegende Hollander op vrijdag 31 maart. Tijdens het grootschalige onderhoud werd bovendien één

    Lees verder...
  • Meer details bekend over Het Huyverwoud +

    20230308-Efteling-DanseM

    In 2024 opent de Efteling de nieuwe attractie Danse Macabre. Het themagebied hierrond, het Huyverwoud, krijgt ondertussen ook steeds meer gestalte.

    Lees verder...
  • Restaurant Panorama wordt Restaurant Kashba +

    20230228-Efteling-Kashba

    Het voormalige Panorama-restaurant in de Efteling ondergaat momenteel een transformatie. Voortaan noemt het restaurant Kashba.

    Lees verder...
  • 1