Sprookjesmusical Klaas Vaak
- Details
- Laatst bijgewerkt: woensdag 18 september 2013 20:07
Efteling en VTMKZOOM zoeken 7 zandkabouters
De Efteling en VTMKZOOM zijn op zoek naar zeven kids om mee te spelen in de nieuwe sprookjesmusical Klaas Vaak. Wie tussen 6 en 11 jaar oud is, kan zich op de website van VTMKZOOM kandidaat stellen om voor één dag de rol van zandkabouter te spelen in deze Eftelingmusical.
Slaapzand
Op zaterdag 21 september gaat de sprookjesmusical Klaas Vaak in première in het Efteling Theater. De musical gaat over Klaas Vaak, de zandtovenaar die met zijn magische slaapzand kinderen over de hele wereld mooie dromen bezorgt. De laatste tijd lijkt het zand niet meer te werken, en dus gaat Klaas Vaak op pad om het raadsel op te lossen.
Inschrijven
Kinderen die het leuk vinden om te zingen, te spelen en te dansen, en die eens een keertje willen én durven optreden in het Efteling Theater, kunnen zich inschrijven op de website van VTMKZOOM. Daar vind je ook alle voorwaarden.
Efteling Theater
De sprookjesmusical Klaas Vaak is tot en met 9 maart 2014 exclusief te zien in het Efteling Theater.
Twee Vlaamse kinderen, Kobe (11) uit Weelde en Margaux (9) uit Mechelen, spelen Hans en Grietje.
Tickets zijn verkrijgbaar via www.eftelingtheater.com.