2011-03-AqualibiOpening

De opening van het Belgische pretparkseizoen werd bijna overschaduwd door een ongeval in het waterpretpark Aqualibi, dat voor dit seizoen helemaal vernieuwd werd. Een peuter van twee jaar oud was bijna gestroven aan een verdrinkingsdood.

Redders Aqualibi ware helden

De opening van het Belgische pretparkseizoen werd bijna overschaduwd door een ongeval in het waterpretpark Aqualibi, dat voor dit seizoen helemaal vernieuwd werd.

Een peuter van twee jaar oud was bijna gestroven aan een verdrinkingsdood. Dat meldt het brandweerkorps van Waver. Het tweejarige kind raakte iets na 20.00 uur in de problemen. Bezoekers van het park merkten het lichaam van de peuter op en trokken hem op het droge. De redders van Aqualibi konden het kind reanimeren. Toen de brandweer van Waver ter plaatse was, was het kindje reeds bij bewustzijn. De peuter werd uit voorzorg toch nog overgebracht naar het ziekenhuis in Ottignies.